Home 1ste Elftal Jeugd Activiteiten Fanshop Links Contact
A-Kern B-Kern Transfer Map
Share on Facebook Share on Twitter

4/09/2016

15:00

FC.Mariekerke

K.VC.Jong Lede

3 - 1

10/09/2016

20:00

FC.Pepingen

FC.Mariekerke

2 - 1

18/09/2016

15:00

FC.Mariekerke

K.SK.Ronse

1 - 2

24/09/2016

19:30

SK.Berlare

FC.Mariekerke

0 - 5

2/10/2016

15:00

FC.Mariekerke

K.SK.Vlamertinge

1 - 3

9/10/2016

15:00

K.FC.Sp.St-Gillis Waas

FC.Mariekerke

0 - 1

16/10/2016

15:00

FC.Mariekerke

K.VK.Ninove

0 - 2

23/10/2016

15:00

SC.Dikkelvenne

FC.Mariekerke

1 - 1

30/10/2016

15:00

FC.Mariekerke

K.FC.Eendr.Zele

3 - 4

6/11/2016

14:30

HO Wolvertem Merchtem

FC.Mariekerke

0 - 0

12/11/2016

18:00

K.Eendracht Wervik

FC.Mariekerke

1 - 1

20/11/2016

14:30

FC.Mariekerke

K.FC.Merelbeke

1 - 1

26/11/2016

19:30

FC.Wetteren

FC.Mariekerke

4 - 0

4/12/2016

14:30

FC.Mariekerke

Fc Lebbeke

0 - 3

10/12/2016

19:00

OMS.Ingelmunster

FC.Mariekerke

2 - 1

18/12/2016

14:30

K.VC.Jong Lede

FC.Mariekerke

0 - 3

8/01/2017

14:30

FC.Mariekerke

FC.Pepingen

3 - 1

15/01/2017

15:00

K.SK.Ronse

FC.Mariekerke

4 - 1

22/01/2017

14:30

FC.Mariekerke

SK.Berlare

2 - 0

5/02/2017

15:00

K.SK.Vlamertinge

FC.Mariekerke

1 - 4

12/02/2017

15:00

FC.Mariekerke

K.FC.Sp.St-Gillis Waas

1 - 1

18/02/2017

19:30

K.VK.Ninove

FC.Mariekerke

4 - 2

5/03/2017

15:00

FC.Mariekerke

SC.Dikkelvenne

1 - 5

12/03/2017

15:00

K.FC.Eendr.Zele

FC.Mariekerke

0 - 1

19/03/2017

15:00

FC.Mariekerke

HO Wolvertem Merchtem

2 - 2

26/03/2017

15:00

FC.Mariekerke

K.Eendracht Wervik

3 - 0

2/04/2017

15:00

K.FC.Merelbeke

FC.Mariekerke

0 - 1

9/04/2017

15:00

FC.Mariekerke

FC.Wetteren

3 - 0

23/04/2017

15:00

Fc Lebbeke

FC.Mariekerke

3 - 1

30/04/2017

15:00

FC.Mariekerke

OMS.Ingelmunster

2 - 4

Kalender Trainers Afgevaardigde Keeper Trainer

Ante TOLIC

Willy WOUTERS


Jo WIJMEERSCH


Tom VAN DE VELDE


1

Cliff MARDULIER

2

Jens VERBOVEN

3

Kjell TOLLENAERS

4

Kenny LAEVAERT

5

Ahmed SABABTI

6

Sam VAN RANSBEECK

7

Nick VAN KORT

8

Koen STABEL

9

Nicky MELKERT

11

Abdel Imad OURIAGLI

14

Brahim BOUJOUH

15

Murat KOCAK

17

Nick VANDERWESTERLAKEN

18

Sven VAN DER HEYDEN

19

Koen CHARLIER

20

Dylan COVELIERS

21

Andy VANDERWESTERLAKEN

23

Thomas VAN TONGERLOO

24

Jatta ASSAN

30

Vin  VERCOUTEREN

32

Wesley GEUENS





Spelers

POS

TEAM

M

W

L

D

G+

G-

PTS

PER

1

OMS.Ingelmunster

30

22

3

5

71

33

71

0

2

FC.Wetteren

30

20

8

2

58

37

62

0

3

FC.Pepingen

30

16

7

7

50

38

55

0

4

K.SK.Ronse

30

16

9

5

54

33

53

0

5

SC.Dikkelvenne

30

12

7

11

56

45

47

0

6

K.VK.Ninove

30

13

12

5

59

43

44

0

7

FC.Mariekerke

30

11

13

6

49

51

39

0

7

HO Wolvertem Merchtem

30

11

13

6

38

52

39

0

9

Fc Lebbeke

30

10

11

9

49

43

39

0

10

K.VC.Jong Lede

30

10

13

7

53

52

37

0

11

K.FC.Merelbeke

30

9

11

10

40

46

37

0

12

K.Eendracht Wervik

30

9

12

9

41

44

36

0

13

K.SK.Vlamertinge

30

8

15

7

37

46

31

0

14

SK.Berlare

30

8

16

6

31

55

30

0

15

K.FC.Sp.St-Gillis Waas

30

4

14

12

24

49

24

0

16

K.FC.Eendr.Zele

30

3

18

9

25

68

18

0

Klassement Trainingen

Dinsdag, 19u30 - 21u00  - TerB  -  Kl 7

Donderdag, 19u30 - 21u00  - TerB  -  Kl 6

Zaterdag, 19u30 - 10u00  - TerB  -  Kl 6+7