Home Club 1ste Elftal Jeugd Activiteiten Sponsors Communiqué Contact
A-Kern B-Kern Transfer Map
Share on Facebook Share on Twitter

1/09/2019

15:00

FC Mariekerke

Verbr. Zwijndrecht

3 - 0

8/09/2019

15:00

SK Wilrijk JAS

FC Mariekerke

4 - 3

15/09/2019

15:00

FC Mariekerke

FC Turk Sp.

1 - 0

22/09/2019

15:00

Loenhout SK

FC Mariekerke

1 - 4

29/09/2019

15:00

K Kalmthout SK

FC Mariekerke

2 - 3

6/10/2019

15:00

FC Mariekerke

SK Rapid Leest

1 - 2

12/10/2019

20:00

KFC Brasschaat

FC Mariekerke

1 - 4

20/10/2019

15:00

FC Mariekerke

KVV Duffel

2 - 2

27/10/2019

15:00

SP Burcht FC

FC Mariekerke

0 - 4

3/11/2019

14:30

FC Mariekerke

K Achterbroek VV

1 - 0

10/11/2019

14:30

K Wuustwezel FC

FC Mariekerke

 -

17/11/2019

14:30

FC Mariekerke

K St Job FC

 -

24/11/2019

14:30

GR Katelijne

FC Mariekerke

 -

1/12/2019

14:30

FC Mariekerke

VC Morstel OG

 -

8/12/2019

14:30

KFC Walem

FC Mariekerke

 -

15/12/2019

14:30

Verbr. Zwijndrecht

FC Mariekerke

 -

5/01/2020

14:30

FC Mariekerke

SK Wilrijk JAS

 -

12/01/2020

14:30

FC Turk SP

FC Mariekerke

 -

19/01/2020

14:30

FC Mariekerke

Loenhout SK

 -

26/01/2020

14:30

FC Mariekerke

K Kalmthout SK

 -

2/02/2020

15:00

SK Rapid Leest

FC Mariekerke

 -

9/02/2020

15:00

FC Mariekerke

KFC Brasschaat

 -

16/02/2020

15:00

KVV Duffel

FC Mariekerke

 -

23/02/2020

15:00

FC Mariekerke

SP Burcht FC

 -

1/03/2020

15:00

K Achterbroek VV

FC Mariekerke

 -

8/03/2020

15:00

FC Mariekerke

K Wuustwezel FC

 -

15/03/2020

15:00

K St Job FC

FC Mariekerke

 -

22/03/2020

15:00

FC Mariekerke

GR Katelijne

 -

5/04/2020

15:00

VC Morstel OG

FC Mariekerke

 -

19/04/2020

15:00

FC Mariekerke

KFC Walem

 -

Kalender Trainers Afgevaardigde Keeper Trainer

T1 - Ivan BERNAERTS

T2 - Erik LEBEGGE



Jo VANDAMME

Francois APPERS

KT - Tom VAN DE VELDE

1

SIEMONS Laurens

1

VERCAUTEREN Dieter

2

PEREZ Jordy

3

TOLENAARS Kjell

4

VAN HAUTER Jordy

5

CONTEH ABU Bakarr

7

THIRY Bryan

8

BELGHARBI Adam

9

SOARES WANDERLEY Klacson

11

EL HARCHI Said

12

NJADANA ONANA Herve

13

PIETERS Remco

14

HIEL Matthias

15

PIETERS Tibo

16

SALLAETS Gilles

17

EECKHOUDT Guillaume

18

YAZAMI Rayan

19

MATKOVIC Darko

20

COVELIERS Dylan

21

MDOUACHI Abderrahman

22

HERMANS Axel

23

AUDENAERT Dylan

24

EL AZRAK Abdelhakim

25

NIYAZOV Rouslan

27

VERMEIR Jef

28

APPERS Jens

30

BLOMMAERT Stijn

44

SCHWARTZ Yari

75

VLEMINCKX Jonathan

Spelers

POS

TEAM

M

W

L

D

G+

G-

PTS

PER

1

FC Mariekerke

10

7

2

1

26

12

22

0

2

Loenhout SK

10

7

3

0

28

16

21

0

3

SK Rapid Leest

10

6

3

1

27

15

19

0

3

K. Wuustwezel FC

10

6

3

1

14

10

19

0

5

K.F.C. Walem

10

6

4

0

19

15

18

0

6

VC Mortsel OG A

10

5

3

2

23

17

17

0

6

K.VV Duffel

10

5

3

2

24

20

17

0

6

S.K. Wilrijk - J.A.S. A

10

5

3

2

21

18

17

0

9

K. Sint Job FC

10

4

1

5

19

13

17

0

10

Verbr. Zwijndrecht

10

4

3

3

23

17

15

0

10

K. Kalmthout SK

10

4

3

3

20

15

15

0

12

K. Achterbroek VV

10

3

6

1

14

22

10

0

13

K.Groen Rood Katelijne

10

1

5

4

14

25

7

0

14

KFC Brasschaat

10

1

7

2

9

24

5

0

15

Sp. Burcht FC

10

0

6

4

15

31

4

0

16

FC Turk Sp.

10

0

9

1

4

30

1

0

Klassement Trainingen

Dinsdag, 19u30 - 21u00  - TerB  -  Kl 7

Donderdag, 19u30 - 21u00  - TerB  -  Kl 6

Zaterdag, 10u00 - 11u30  - TerB  -  Kl 6+7