Home 1ste Elftal Jeugd Activiteiten Sponsors Links Contact
A-Kern B-Kern Transfer Map
Share on Facebook Share on Twitter

1/09/2018

15:00

FC Mariekerke

RVC Hoboken

0 - 6

8/09/2018

15:00

K. Kalmthout SK A

FC Mariekerke

10 - 1

15/09/2018

15:00

KFC Broechem A

FC Mariekerke

7 - 0

22/09/2018

15:00

FC Mariekerke

K. Wuustwezel FC A

1 - 2

29/09/2018

15:00

Sp. Tisselt

FC Mariekerke

1 - 2

6/10/2018

15:00

FC Mariekerke

Rochus Deurne

3 - 1

13/10/2018

14:00

K. Sint Job FC A

FC Mariekerke

5 - 2

20/10/2018

15:00

FC Mariekerke

K.VV Duffel A

1 - 0

27/10/2018

15:00

K. Eendr. Zoersel A

FC Mariekerke

5 - 0

3/11/2018

14:30

FC Mariekerke

SK Rapid Leest

1 - 2

10/11/2018

14:30

Heikant Berlaar A

FC Mariekerke

5 - 0

17/11/2018

14:30

FC Mariekerke

SK sGravenwezel-Schilde A

4 - 3

23/11/2018

20:30

K. Bevel FC A

FC Mariekerke

5 - 0

1/12/2018

14:30

FC Mariekerke

K. Kalmthout SK A

AMC

12/01/2019

14:30

FC Mariekerke

KFC Broechem A

AMC

19/01/2019

14:30

K. Wuustwezel FC A

FC Mariekerke

AMC

26/01/2019

14:30

FC Mariekerke

Sp. Tisselt

AMC

2/02/2019

15:00

Rochus Deurne

FC Mariekerke

AMC

9/02/2019

15:00

FC Mariekerke

K. Sint Job FC A

AMC

16/02/2019

15:00

K.VV Duffel A

FC Mariekerke

AMC

23/02/2019

15:00

FC Mariekerke

K. Eendr. Zoersel A

AMC

9/03/2019

15:00

FC Mariekerke

Heikant Berlaar A

AMC

16/03/2019

15:00

SK sGravenwezel-Schilde A

FC Mariekerke

AMC

23/03/2019

15:00

FC Mariekerke

K. Bevel FC A

AMC

30/03/2019

15:00

SK Rapid Leest

FC Mariekerke

AMC

6/04/2019

15:00

RVC Hoboken

FC Mariekerke

AMC





















Kalender Trainers Afgevaardigde Keeper Trainer






1

De Batselier sander

1

Vercauteren Dieter

3

Braems Andy

4

Sarr Bocar

5

Conteh Abu Bakarr

6

Himi Rayane

7

Van Acoleyen Nick

11

Claessens Davy

12

Onana Hervé 

13

Pieters Remco

14

Bougrine Brahim

15

Pieters Tibo

16

El Bounja Mohamed

17

Ernst Dominique

18

Di Taranto Roberto

19

Matkovic Darko

20

Coveliers Dylan

23

Audenaert Dylan

25

Haddaoui Hicham

30

Blommaert Stijn

44

Schwartz Yari

75

Vleminckx Jonathan

80

Verdyck Ashley

Spelers

POS

TEAM

M

W

L

D

G+

G-

PTS

PER

1

RVC Hoboken

14

10

3

1

53

14

31

0

2

KFC Broechem A

14

9

3

2

47

20

29

0

3

K. Kalmthout SK A

13

8

3

2

45

24

26

0

4

K. Wuustwezel FC A

14

8

5

1

38

30

25

0

4

SK sGravenwezel-Schilde A

14

8

5

1

30

22

25

0

6

K. Eendr. Zoersel A

14

8

6

0

54

31

24

0

6

K. Bevel FC A

14

8

6

0

36

32

24

0

8

K. Sint Job FC A

14

7

7

0

42

31

21

0

9

SK Rapid Leest

14

5

4

5

34

36

20

0

10

K.VV Duffel A

14

5

5

4

28

28

19

0

11

Heikant Berlaar A

14

5

9

0

28

32

15

0

12

FC Mariekerke

13

4

9

0

15

52

12

0

13

Sp. Tisselt

14

2

12

0

16

87

6

0

14

Rochus Deurne

14

1

11

2

25

52

5

0





















Klassement Trainingen

Maandag, 19u30 - 21u00  - TerB  -  Kl 7

Donderdag, 19u30 - 21u00  - TerB  -  Kl 6+7