Home Club 1ste Elftal Jeugd Activiteiten Sponsors Communiqué Contact
Info Tvjo G17N G13E G12J U9M U7V U6
Share on Facebook Share on Twitter

7/09/2019

13:00

K. Rumst SK

FC Mariekerke

2 - 1

14/09/2019

11:30

Heffen SK B

FC Mariekerke

4 - 2

21/09/2019

14:00

FC Mariekerke

Kalfort Puursica B

1 - 6

28/09/2019

11:15

K. VS Branst

FC Mariekerke

2 - 4

5/10/2019

14:00

FC Mariekerke

K.RC Mechelen B

2 - 2

12/10/2019

13:00

KV Bonheiden B

FC Mariekerke

8 - 2

19/10/2019

10:00

K.F.C. Walem

FC Mariekerke

1 - 4

26/10/2019

14:00

FC Mariekerke

K. Rumst SK

2 - 1

2/11/2019

14:00

FC Mariekerke

Heffen SK B

0 - 2

9/11/2019

13:00

Kalfort Puursica B

FC Mariekerke

 -

16/11/2019

14:00

FC Mariekerke

K. VS Branst

 -

23/11/2019

11:30

K.RC Mechelen B

FC Mariekerke

 -   

30/11/2019

14:00

FC Mariekerke

KV Bonheiden B

 -  

7/12/2019

14:00

FC Mariekerke

K.F.C. Walem

 -  





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -





 -

Kalender Trainers Afgevaardigde Keeper Trainer

T1 - Bert TIERENS - 0476/68.99.83

T2 - Rachid EL HABTI - 0493/82.10.17

T3 - Cedric DE BRYUN - 0479/80.71.16



Dominique COOMANS - 0470/13.16.21

Patrick SEGERS - 0473/50.39.91




1

Jelle VANGUCHT

2

Senne JOOSTEN

3

Dries VERHEYDEN

4

ruben  VAN MIERT

5

ruben  VAN MIERT

6

lars APPERS

7

Yoro SECK

8

Alessandro LODEWYCKX

9

Arthur BILLAEU

10

Vince DE MEYER  

11

Jules DENOTTE

12

Rune DEBRANDT

13

Wannes AELBRECHT

14

Ryan LUABEYA



















Spelers


TEAM

M

W

L

D

G+

G-

PTS

PER

1

K. Rumst SK

10

8

2

0

47

9

24

0

2

KV Bonheiden B

9

7

1

1

53

17

22

0

3

Heffen SK B

10

6

3

1

36

18

19

0

4

Kalfort Puursica B

9

5

3

1

28

15

16

0

5

FC Mariekerke

9

3

5

1

18

28

10

0

6

K.RC Mechelen B

9

2

3

4

25

32

10

0

7

K. VS Branst

9

2

7

0

25

51

6

0

8

K.F.C. Walem

9

0

9

0

10

72

0

0

















































































Klassement Trainingen

Woensdag, 19u00-20u30 (Lipperlo)

Vrijdag, 19u00-20u30 Ter (FCM)